07 lutego, 2012

KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS KONKURS


Drodzy czytelnicy!

Zasady gry są proste:)
1.KOMENTARZ-Podpisz się pod tym postem< Pseudonim> +Twój mail.
2. Wymyśl ciekawą nazwę dla kolczyków oraz napisz opis do zdjęcia- śmieszny, intrygujący, może kolczyki z czymś Ci się kojarzą, jeżeli tak to z czym??? -wszystko zamieść w komentarzu.
3. Jeżeli masz bloga zamieść informacje o konkursie na swoim blogu na bocznym pasku.
4. Kliknij LUBIE TO.

Oto i zdjęcie kolczyków, które możecie opisać:)
Są one również nagrodą dla zwycięzcy konkursu,
za drugie miejsce .. niespodzianka:)
Konkurs trwa do 14 lutego,
wyniki przedstawię 15 lutego.
Oceny twórczości opisów dokonają M&M( moje wspaniałe współlokatorki:p
Zapraszam do zabawy.
Emily


9 komentarzy:

 1. Anonimowy23:05

  Fascynujące, piękne, pracochłonne i bezkonkurencyjne połączenie sutaszuuuuu z jakże wykwintnym szkłem do spożywania królewskich trunków. Swoją drogą, szkoda, iż jest puste :P Profesjonalnej roboty kolczyki przypominają z jednej strony kobietę a z drugiej ośmiorniczkę :) nie wiem czy takie było założenie, ale tak to widzę :)

  TrainTerr ;D
  trainterr@o2.pl

  P.S
  Ja chcę Niespodziankę !

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy01:14

  Dla miłośników filmów animowanych dodam jeszcze, że powyższe przepiękne kolczyki przypominają pewną postać z bajki Potwory i Spółka, a mianowicie- dziewczynę Mike'a WAZOWSKI'ego :)

  http://www.filmweb.pl/Potwory.I.Spolka/photos#picture-36

  Pozdrawiam, TrainTerr :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy04:37

  M&M???... to takie milusińskie ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy05:56

  To są siostry Williams (Serena i Venus): czarna skóra, jędrny cyc, szerokie biedra. Brak rakiet tenisowych, zastępują je jednak tunele w ich pokaźnych, czarnych małżowinach usznych.

  masz_zabe
  masz_zabe@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy06:11

  Jeśli jest to biżuteria twojej własnej roboty lub osoby, którą znasz polecam zarejestrowanie się na portalu www.alpresio.com
  Kolczyki są bardzo zjawiskowe i niepowtarzalne. Przypominają mi ośmiorniczki:)

  AaA
  asia095@02.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. The Magic Dream
  Kolczyki? Nieee, to nie tylko kolczyki. Przypominają sen, magiczny sen. Patrząc na nie widzimy fantastyczne obrazy, kolory i kształty beztroskiego życia. Załóż je, a uśmiech na twarzy zagości u każdej osoby, którą spotkasz, ponieważ te kolczyki to piękna bajka... magiczny sen. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy01:57

  Każda kobieta marzy o wyjątkowej biżuterii...oczywiście takiej, której nie ma żadna inna kobieta,tylko ona. Powyższe kolczyki są tak oryginalne i zachęcające do fantazjowania o byciu Królową Biżuterii, że nie wiem jak Wy moje drogie, ale ja oddałabym za nie ostatnie pieniądze jakie posiadam. To niezwykłe, że kolczyki potrafią wzbudzić tyle zainteresowania i nie chodzi teraz bynajmniej o kobiety. Myślę, że mężczyzna widząc piękną damę w równie pięknych kolczykach od razu rzuci się na kolana i zostanie jej 'podwładnym' do końca życia.
  Dlatego przedstawione kolczyki odzwierciedlają duszę kobiety. Pani, która będzie je nosiła zabłyśnie w towarzystwie swoją zmysłowością i nutką szaleństwa, które kryje się pod kształtem i kolorem. Tylko pozazdrościć zwyczęszczyni:)
  pozdrawiam:)
  mahonik91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy01:58

  a nazwa to: Królewska czerń
  mahonik91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:32

  Hmm.. Kolczyki są bajkowe, jakby zerwane z ucha jednej z disneyowskich księżniczek. I tak właśnie będzie się czuła właścicielka tej biżuterii - jak disneyowska piękność, której kolczyki nie tylko dodadzą uroku, ale też sprawią, że na jej twarzy pojawi się uśmiech z posiadania tychże bajkowych skarbów. :)

  Aleksandra N.
  e-mail: alex_2606@interia.pl

  OdpowiedzUsuń