09 listopada, 2018

Naszyjnik sutasz - czerwień i złoto

Szykowny, elegancki, wytworny, stylowy, niesamowity, krwistoczerwony, z dodatkiem złota, lekko błyszczący. Taki naszyjnik poczyniłam.
Miałam wenę i musiałam ją bezczelnie wykorzystać :) Naszyjnik miał być okazałym wisiorkiem, jednak postanowiłam doszyć sutaszowe zapięcie i oto przed Wami efekt. Dawno nie pracowałam z czerwienią a ta ślicznie komponuje się ze złotem, prawda? :) Naszyjnik jest dostępny.
W centrum naszyjnika znajduje się szklany kryształ, dookoła otulają go koraliki toho, złocone hematyty, szklane listki. W zapięciu użyłam marmuru.


11 komentarzy:

 1. Piękny naszyjnik. Podoba mi się połączenie czerwieni i złota.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolory rzeczywiście bardzo fajnie się prezentują. połączenie jak najbardziej udane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Iście królewska biżuteria. Fajna lecz kolor nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Michalina04:36

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nietypowy naszyjnik, ale ciekawy projekt. Taki prezent dla kobiety dość odważnej, która lubi się wyróżniać w tłumie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Larisa08:11

  Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpowiedzUsuń