26 kwietnia, 2017

Komplet koralikowy - kwadraty

Kwadratowy komplet - kolczyki i wisiorek

Wrzosowe kwadraty, które połączone ze sobą miały być szeroką broszką. Finalnie broszka, również elementami wrzosowymi i różowymi  powstała na bazie kryształka rivioli (możecie zobaczyć ją na moim Instagramie) a z kwadratów uszyłam komplet składający się z kolczyków i wisiorka.Wisiorek ma elegancką koralikową krawatkę do przełożenia łańcuszka, jest podklejony czarną skórą ekologiczną.


Kolczyki są lekkie, mają srebrne zamykane bigle. Kolor kwadracików przywodzi mi na myśl pola wrzosowe, które w przyszłości chciałabym zobaczyć. To kolejny komplet dokończony z pudełka różności, które zobowiązałam się na początku roku opróżnić. Dokończone projekty zobaczycie na blogu . Poniżej możecie zobaczyć rewers wisiorka - dodatkowo obszyty murkiem, dzięki temu prezentuje się nie tylko estetycznie, ale i elegancko.

Rewers wisiorka

Kolczyki kwadraty wrzosowe

źródło: http://rosliny.urzadzamy.pl/baza-roslin/krzewy-lisciaste/wrzos-pospolity-annemarie,6_367/
Niebawem pokażę Wam kolejne dokończone projekty z pudełka przepełnionego już Twórczymi Wątpliwościami. Do końca roku co prawda daleko, ale zdradzę Wam, że przybyło kilka nowych rzeczy, a to kolczyki kulki w różnych kolorach, nadal nie dokończone, a to moje stare kolczyki, które czekają na przeróbkę, czy kilka elementów, które miały być naszyjnikiem a czekają na swoją kolej. W efekcie opróżnianie opróżnianiem, ale czy to nie syzyfowa rękodzielnicza praca? Wątpliwości twórcze zawsze się pojawią a czasami warto jakiś element odłożyć, by koncept dojrzał i nabrał odpowiednich barw wraz z mijającym czasem, nie ważne czy to ma być miesiąc, dwa czy może rok, wszak efekt się liczy! A postanowienie powoli wypełniam, ale mam wrażenie, że krok do przodu i dwa do tyłu.
Bywajcie!

3 komentarze: